Wizytówki składane Drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Łodzi

Wizytówki składane

Wizytówki składane zapewniają możliwość umieszczenia większej ilości informacji. Drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Łodzi posiada w swojej ofercie wiele możliwości druku niestandardowych wizytówek. Dzięki dodatkowym stronom możesz zaoferować znacznie więcej informacji, lepiej promować swoją firmę lub usługi i zyskać więcej klientów!

Poproś o wycenę

Wypełnij nasz formularz kontaktowy lub formularz wyceny swoimi danymi lub napisz do nas na biuro@bojar-druk.eu 

Wizytówki składane - opcje druku

Wizytówki składane w procesie druku nie różnią się wiele od drukowania tradycyjnej wizytówki. Charakteryzuje się jednak dodatkowym miejscem na reklamy i przekazy wizerunkowe. Oprócz adresu i nazwy firmy można krótko i czytelnie przedstawić najważniejsze dane dotyczące osiągnięć i CV, otrzymanych przez firmę nagród i certyfikatów. W ten sposób możesz umieścić wszystkie istotne dane w jednym miejscu, a jednocześnie zachęcić odbiorcę do kontaktu z Tobą lub Twoją firmą. Wszystko zależy od twojej wyobraźni. Drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Lodzi gwarantuje wysokiej jakości wizytówki składane z najwyższą dbałością o szczegóły.


Druk offsetowy wizytówek składanych wykonywany jest w pełnym kolorze CMYK na papierze: kreda mat 350 gram. Wybierając z spośród szerokiej gamy stylów, materiałów i opcji wykończenia. Twoje wizytówki składane będą tak wyjątkowe, jak Twoja firma. Wszystkie nasze wydrukowane wizytówki są składane do gotowego rozmiaru wizytówki 85 mm x 55 mm. Drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Łodzi wykonuje druk wizytówek 4 lub 6-stronicowych, pionowych lub poziomych w zależności od Twojego projektu. Drukujemy standardowo na papierze powlekanym, ponieważ oferuje on profesjonalne wykończenie. Drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Łodzi, daje swoim klientom możliwość wyboru innego rodzaju papieru. Papier niepowlekany, papier z recyklingu lub Kraft (papier Kraft jest zarówno poddawany recyklingowi, jak i nadaje się do recyklingu, jest naturalnie w brązowym odcieniu).
Zdecyduj się na dodatkową usługę foliowania oferowaną przez drukarnię offsetową Bojar-Druk w Łodzi, aby zwiększyć trwałość i wykończenie: wybierz uszlachetnianie folią: mat, połysk lub soft tuch, aby uzyskać dodatkowy element luksusu.


Drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Łodzi może wykonać nie tylko wizytówki, ale również: papier firmowy, koperty firmowe czy teczki ofertowe, aby dopasować je do Twojej marki lub motywu

Alternatywne zastosowania wizytówek składanych

Twoja spersonalizowana wizytówka może być dowolna! Dzięki wizytówkom składanym masz o wiele więcej miejsca, aby pisać o tym, co chcesz powiedzieć. Użyj jednej ze stron wizytówki, aby dołączyć swoją historię firmy, kod QR łączący się z Twoją witryną lub dołącz perforowany, wyrwany kupon, aby zachęcić klientów do odwiedzenia Twojej firmy.

Przewaga wizytówki składanej

Możliwość zawarcia większej ilości informacji przy niższym koszcie jest zdecydowaną zaletą. Wizytówki składane mają dwa razy więcej miejsca, co pozwala na odręczne notatki lub informacje o jej właścicielu po spotkaniu. Druk wizytówek składanych na dwie części nadaje jej oryginalny wygląd. Wszyscy wiemy, że jest to bardzo ważne w marketingu i budowaniu wizerunku. Dzięki tak wydrukowanym wizytówka w drukarni offsetowej Bojar-Druk w Łodzi, efekt „wow!” masz gwarantowany. Jest to pierwszy krok do tego, aby odbiorca zachował wizytówkę i korzystał z niej w przyszłości. A to przecież jest właśnie najważniejsze. Z drugiej strony można też oczekiwać, że ciekawy design sprawi, że wizytówki składane można prezentować innym jako atrakcyjny produkt, którym warto się podzielić.

Wizytówki składane - złożenie zamówienia

Drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Łodzi to firma z wieloletnim doświadczeniem, która świadczy usługi z branży poligraficznej. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii zapewnia wysoką jakość, wszechstronne projekty, tani druk oraz różnorodność produktów (katalogi szyte, kalendarze, teczki ofertowe, koperty firmowe, naklejki i etykiety, i inne produkty dostosowane do druku offsetowego) jest gwarantowane.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą jaką posiada drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Lodzi. W razie jakichkolwiek pytań związanych z oferowanymi usługami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.