Katalogi Drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Łodzi

Katalogi

Katalogi to ponadczasowe narzędzia marketingowe, które mają tak ogromny wpływ, że pozyskanie klientów jest praktycznie gwarantowane. Mają wysoki wskaźnik zaangażowania, są bardziej zaufanymi materiałami i mogą być wykorzystane do dotarcia do odbiorców, gdziekolwiek się znajdują; w domu, w pracy lub podczas zakupów.

Poproś o wycenę

Wypełnij nasz formularz kontaktowy lub formularz wyceny swoimi danymi lub napisz do nas na biuro@bojar-druk.eu 

Katalogi w oprawie zeszytowej to idealny sposób na zaprezentowanie Twojego asortymentu produktów oraz marki Twoim klientom, zarówno przyszłym, jak i istniejącym. Wraz z ich namacalnością, drukowane katalogi są znacznie bardziej dyskretne w porównaniu z innymi formami reklamy.

Katalogi i broszury

Najczęstszym rozmiarem broszur i katalogów jest A4. Liczba stron zależy od ilości umieszczonych na nich informacji. Koszt jest obliczany w zależności od nakładu, technologii druku oraz metody uszlachetniania: lakierowanie, foliowanie, itp.

Katalogi są najskuteczniejszymi promocyjnymi produktami drukowanymi ze względu na ich dostępność i praktyczność drukowanych publikacji. Mogą one odzwierciedlać Twoją kreatywność poprzez różne dodatkowe funkcje do druku, będąc jednocześnie niezawodnym i wszechstronnym źródłem treści informacyjnych i emocjonalnych.

Broszury, czasopisma, katalogi są produktami wielostronicowymi, składającymi się z okładki i bloku stron, które są ze sobą powiązane. Są to trwałe produkty, doskonale łączące dużą ilość informacji i pięknych ilustracji.

W gastronomi katalog w formie „Menu” jest jednym z kluczowych narzędzi, aby przekonać klientów do spróbowania większej liczby dań i powrotu do restauracji. Menu to pierwsza rzecz, którą Twoi goście wezmą do ręki, a aby przynieść większy zysk. Dobrze wyglądające i zachęcające menu musi być wydrukowane na wysokiej jakości papierze, aby pokazać pyszne dania, a jednocześnie być łatwe w użyciu i, z pewnością, stylowe, podobnie jak Twoja restauracja!

Katalogi są postrzegane jako bardziej osobiste niż niekończące się przewijanie zakupów online, Drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Łodzi świadczy wiele opcji druku katalogów.

Podaruj swoim klientom katalog, który warto przeglądać i przeglądać przez wiele miesięcy. Dzięki naszej usłudze druku offsetowego, możesz stworzyć wysokiej jakości katalogi, które z dumą zagoszczą na półkach twoich klientów.

Zapytaj o nasze usługi drukowania katalogów i zobaczyć, co możemy dla Ciebie zrobić, wszystko, co musisz zrobić, to skontaktować się z nami.