Etykiety Drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Łodzi

Etykiety samoprzylepne

Etykiety samoprzylepne zwane również naklejkami stanowią jeden z kluczowych elementów decydujących o sprzedaży produktu. Drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Łodzi oferuje druk etykiet z różnego rodzaju materiału, kształtu oraz składu naklejki, co wpływa na bardzo atrakcyjny efekt końcowy produktu.

Poproś o wycenę

Wypełnij nasz formularz kontaktowy lub formularz wyceny swoimi danymi lub napisz do nas na biuro@bojar-druk.eu 

Etykiety samoprzylepne i ich rodzaje

Etykiety samoprzylepne, zwane potocznie naklejkami, to popularne akcesoria biurowe i reklamowe. Są one niezwykle uniwersalne i mają szerokie zastosowanie w wielu branżach. Etykiety mogą być zadrukowane na wiele sposobów, poprzez nadruk kodów kreskowych, danych kontaktowych, daty ważności czy treści reklamowe.
Aby stworzyć odpowiedni produkt końcowy, ważne jest dostosowanie druku do indywidualnych potrzeb. Jako profesjonaliści w dziedzinie druku offsetowego jesteśmy w stanie zrealizować każde specjalne zamówienie.

Etykiety samoprzylepne - gdzie znalazły zastosowanie?

Etykiety samoprzylepne  wydrukowane w drukarni offsetowej Bojar-Druk w Łodzi znajdują szerokie zastosowanie w wielu sektorach przemysłu. Dane zawarte na etykiecie mogą zawierać opisy produktów, składniki, daty ważności i inne istotne informacje. Warto pamiętać, że niektóre produkty wymagają specjalnych etykiet, np. produkty przechowywane w stanie zamrożonym lub narażone na działanie niekorzystnego środowiska.

Używane na co dzień w biurach, łatwo uporządkują bieżące dokumenty i utrzymają porządek w Twoich archiwach. Mogą być również wykorzystywane do drukowania danych kontaktowych i adresów podczas przygotowywania listów czy paczek dla klientów oraz dostawców.

Etykiety samoprzylepne pełnią również ważną rolę w marketingu firmowym. Atrakcyjne naklejki z treścią reklamową stanowią prosty, niedrogi i skuteczny gadżet przyciągający wzrok do pakietów reklamowych, materiałów szkoleniowych czy akcji promocyjnych.

Technologia druku etykiet samoprzylepnych?

Dla dużych firm najkorzystniejszym rozwiązaniem jest druk offsetowy. Dotyczy to w szczególności dużych nakładów, np. tysięcy egzemplarzy oraz etykiet z jednym wzorem. Drukarnia Bojar-Druk w Łodzi oferuje najwyższej jakości druk offsetowy.

Możliwość skorzystania z formularza wyceny na naszej stronie internetowej, upraszcza kontakt z drukarnią i sprawia, że realizacja zamówienia jest profesjonalna, niedroga i szybka.

Na jakich materiałach drukowane są etykiety samoprzylepne?

Etykiety samoprzylepne wykonywane są z różnych materiałów, w zależności od zastosowania.

Najpopularniejsze są etykiety papierowe, które sprawdzają się w takich rolach jak materiały biurowe czy reklamowe. Etykiety takie mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie nie jest wymagana wyjątkowo wysoka odporność na ścieranie, zniszczenie, wilgoć i niekorzystne warunki zewnętrzne. Dostępne są papiery matowe, półbłyszczące i błyszczące, a także wybór specjalnych papierów.

Jaki kształt mają etykiety samoprzylepne?

Większość etykiet samoprzylepnych ma wygląd zbliżony do prostokąta z zaokrąglonymi rogami. To standardowe rozwiązanie jest przydatne nie tylko do etykietowania produktów, ale także do drukowania adresów czy przechowywania sprzętu.

Etykiety reklamowe mogą być produkowane w drukarni offsetowej Bojar-Druk w Łodzi w niestandardowych kształtach zgodnie z wymaganiami klienta. Niektóre z bardziej nietypowych obszarów obejmują etykiety używane jako plomby bezpieczeństwa i etykiety na biżuterię.

Rodzaje kleju w etykietach samoprzylepnych

Standardowe etykiety są przyklejane za pomocą zwykłego kleju. Jest to całkowicie dopuszczalne, jeśli są one przytwierdzone do płaskiej powierzchni. W razie potrzeby można je łatwo usunąć.

Jeśli mają być przyklejone do chropowatych powierzchni, wymagany jest mocny klej. Należy jednak zaznaczyć, że takie etykiety są bardzo trudne do usunięcia.

Jeśli chcesz mieć etykietę, którą można bez problemu usunąć, ale z minimalną wymaganą siłą kleju, wybierz etykietę typu samoprzylepnego. Kolejną zaletą jest to, że po odklejeniu nie pozostawiają nieestetycznego śladu po kleju

Etykiety samoprzylepne na arkuszu

Etykiety biurowe i etykiety reklamowe najczęściej spotykane są na arkuszach A4. Jest to skuteczne rozwiązanie do drukowania małych ilości etykiet. Tak wydrukowane etykiety są nakładane ręcznie.

Etykiety samoprzylepne to jeden z najważniejszych produktów biurowo-reklamowych stosowanych w niemal wszystkich branżach. Odpowiednio wydrukowane mogą zapewnić jasny przekaz i pomóc w osiągnięciu celów.

Drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Łodzi oferuje druk etykiet w konkurencyjnych cenach. Skontaktuj się z nami, a my stworzymy dla Ciebie najlepszą ofertę.