Kalendarze Drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Łodzi

Kalendarze

Drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Łodzi produkuje wszelkiego rodzaju kalendarze:  kwartalne, ścienne i kieszonkowe, a także różne samodzielne kalendarze biurkowe z oprawą oczkową. Ich kształt i konstrukcja mogą być standardowe lub niestandardowe.

Poproś o wycenę

Wypełnij nasz formularz kontaktowy lub formularz wyceny swoimi danymi lub napisz do nas na biuro@bojar-druk.eu 

Kalendarz tworzy fantastyczną świadomość marki, jest również doskonałym narzędziem marketingowym, które można dać potencjalnym klientom i klientom.

Drukowane kalendarze są używane zarówno w pracy, jak iw domu… ciągłe przypominając o Twojej marce.

Dystrybucja kalendarza daje Ci pełną kontrolę nad tym, gdzie się reklamujesz i kim są Twoi docelowi konsumenci. Dystrybucja kalendarza to opłacalna metoda marketingowa odpowiednia dla wszystkich rodzajów firm.

Kalendarze kieszonkowe

Kalendarz kieszonkowy to skuteczny nośnik reklamowy. Ta mała i poręczna karta skutecznie pomagająca promować sprzedaż i biznes.

Kalendarz kwartalny

Jeśli Twoja firma ma wielu partnerów, musisz mieć własny kalendarz kwartalny.

 

Takie kalendarze mogą być używane przy wielu okazjach. Po pierwsze, dekorują pomieszczenia biurowe. Kolorowe kalendarze kwartalne będące w harmonii z kolorami firmowymi, idealnie pasują do wystroju biura. Po drugie, jest to stylowy prezent dla Twoich partnerów i klientów korporacyjnych. Każdego dnia ten kalendarz postawi Twoją firmę przed oczami wielu ludzi.

Kalendarze ścienne

Kalendarze ścienne, zwłaszcza te wykonane indywidualnie dla Twojej firmy, często służą jako prezent firmowy dla klientów i partnerów VIP. W tym celu oferujemy również ekskluzywne opakowanie: może to być kartonowe pudełko lub kreatywnie zaprojektowane opakowanie, będące w harmonii z główną koncepcją kalendarza ściennego.

Kalendarze biurkowe

Kalendarz biurkowy jest jednym z najwygodniejszych typów kalendarzy. Jest to bardzo poręczny dodatek biurowy do umieszczenia na biurku bez zajmowania dużo miejsca. Znajduje się zawsze pod ręką, gdy go potrzebujesz, na przykład, aby zanotować przyszłe połączenie, spotkanie itp. Jest łatwo składany i pakowalny, gdy przeprowadzasz się do innego biura. Spersonalizowane kalendarze biurkowe niewątpliwie staną się godnym dodatkiem do Twojego miejsca pracy, będąc Twoim asystentem przez cały rok!

 

Możemy wyprodukować dowolną ilość wysokiej jakości drukowanych kalendarzy, aby zaoferować Twojej marce całoroczną ekspozycję. Aby złożyć zamówienie, po prostu wypełnij formularz kontaktowy do nas lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Omówimy wszystkie kwestie dotyczące materiałów, procesu druku i opracujemy wysokiej jakości i atrakcyjny wydruk Twojego kalendarza.