Wizytówki Drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Łodzi

Wizytówki

Drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Łodzi zapewnia kompleksową produkcję wizytówek. Drukujemy zarówno tanie, jak i ekskluzywne wizytówki, na dowolnym papierze. Drukujemy wizytówki w możliwie najkrótszym czasie, wykorzystując technologię offsetową.

Poproś o wycenę

Wypełnij nasz formularz kontaktowy lub formularz wyceny swoimi danymi lub napisz do nas na biuro@bojar-druk.eu 

Wizytówki standardowe

Wizytówki standardowe, czyli podstawowa wersja o klasycznych wymiarach, stanowią jeden z wariantów produkowanych wizytówek w drukarni offsetowej Bojar-Druk. Są one zazwyczaj produkowane niedrogo i nie wymagają dodatkowego wykończenia. Standardowe wizytówki można zaprojektować tak, aby służyły jako wizytówki, karnety, kalendarze lub mini zaproszenia. Wizytówki te idealnie nadają się do bezpośredniego kontaktu z przyszłymi partnerami biznesowymi i klientami.

Rozmiary drukowanych wizytówek

Drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Łodzi standardowe wizytówki oferuje w dwóch podstawowych rozmiarach: 90 x 50 mm oraz 85 x 55 mm. Ponieważ drukarnia Bojar-Druk stara się indywidualnie podchodzić do swoich klientów, pozostawiamy Państwu możliwość określenia w formularzu innego formatu wizytówki, aby była ona korzystniejsza dla Państwa reklamy. Przy wyborze rozmiaru pamiętaj, że margines wewnętrzny powinien wynosić 2 mm z każdej strony. Stosuje się to, aby ważne treści nie były zaczepiane na krawędziach oraz aby nie dopuścić do przypadkowego odcięcia tekstu podczas wycinania z arkusza. Zatem dla wizytówki o wymiarach 90 x 50 mm obszar zadruku wynosi 44 x 84 mm.

Wybór papieru do druku wizytówek

Istnieje naprawdę wiele rodzajów papieru. Do wyboru są różne rodzaje papieru kredowego, satynowanego oraz makulaturowego. Ponadto papier kredowy dzieli się na dwa rodzaje: matowy i błyszczący. Ze względu na właściwości powierzchni, papier matowy jest polecany do wizytówek o eleganckim wrażeniu. Z kolei papier błyszczący, ze względu na wysokie odwzorowanie kolorów, polecany jest do kreatywnych i kolorowych wizytówek.

Druk wizytówkek

Przy zamawianiu wizytówek można również określić rodzaj druku, np. druk jednostronny lub dwustronny. Jednostronne wizytówki mogą być drukowane w głównych czterech kolorach CMYK (cyjan, magenta, żółty i czarny) lub tylko w kolorze czarnym.

Przy zadruku dwustronnym, podobnie jak w przypadku druku jednostronnego, można wybrać projekt w CMYK lub w czerni. Druk dwustronny pozwala również na drukowanie w pełnym kolorze na jednej stronie, a na drugiej tylko w czerni.

Uszlachetnianie

Wybór jednej z dostępnych metod daje możliwość zastosowania wykończenia papieru w celu poprawy jakości estetycznej i fizycznej drukowanego materiału. Uszlachetnienie może dotyczyć zarówno przodu jak i tyłu wizytówki. Można zastosować folię błyszczącą, matową oraz folię soft touch.

Dodatkowo dla poszczególnych elementów dostępne są opcje lakierowania. Możesz również wybrać sposób wykończenia wizytówki. Drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Łodzi wykonuje wizytówki z prostymi lub zaokrąglonymi narożnikami. Możliwe jest też indywidualnie ukształtowanie narożników.

Zalety wizytówki

Wizytówka to mała, ale ważna część udanego biznesu. Ma wiele do powiedzenia o Tobie i Twojej firmie.

Dziś są rodzajem dokumentów tożsamości w biznesie i integralną częścią każdego spotkania. Posiadanie wyjątkowej i pięknej wizytówki znacznie zwiększa możliwość jej zachowania przez klienta, który z pewnością wykorzysta ją w przyszłości, aby się z Tobą skontaktować.

Rola wizytówki

Prawie żaden współczesny biznesmen nie może obejść się bez wizytówek. Dzięki tej małej karcie Twoi klienci mogą przechowywać szczegółowe informacje o Twojej firmie i jej działalności. Jest to bardzo wygodna rzecz, ponieważ możesz podać kluczowe dane firmy, gdy pod ręką nie ma długopisu i papieru.

Gdzie można używać wizytówek?

Obecnie najczęstszymi rodzajami wizytówek są:

  • Firmowe. Marka firmy, logo, slogan, adres, numer telefonu/faksu ma być wydrukowany na wizytówkach przeznaczonych dla firm. Wizytówki te są szeroko stosowane do wymiany informacji kontaktowych w sprawach biznesowych.
  • Promocyjne. Karty te są powszechnie używane jako udane medium promocyjne na seminariach lub wystawach.
  • Osobiste. Karty te są uważane za najbardziej popularne. Obejmują one imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail i inne informacje o osobie.

Potrzebujesz wizytówek?

Zapytaj drukarnie Bojar-Druk! Do ich produkcji używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów. 

Po prostu skontaktuj się z nami!