Ulotki Drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Łodzi

Ulotki

Ulotki stanowią doskonały sposób na to, by twoja firma, produkty czy usługi mogły dotrzeć bezpośrednio do potencjalnych klientów.

Najczęściej stanowią pierwszy kontakt z Twoją firmą, dlatego bardzo ważne jest zadbanie o wysoką jakość projektu i dobór formatu ulotek. Mały format świetnie sprawdza się małych przestrzeniach, zaś większe rozmiary lepiej jest wykorzystać do reklamy na zewnątrz.

Poproś o wycenę

Wypełnij nasz formularz kontaktowy lub formularz wyceny swoimi danymi lub napisz do nas na biuro@bojar-druk.eu 

Ulotki

Ulotki drukowane cały czas cieszą się ogromną popularnością. Dla drukarni offsetowej Bojar-Druk w Łodzi druk ulotek jest czymś powszechnym. Zapewniamy wysokiej jakości druk ulotek dla firm w Łodzi jak i całej Polsce. Dzięki ulotką możesz szybko i tanio dotrzeć do potencjalnych odbiorców swoich usług i towarów. Ze względu na swój charakter, ulotki są skutecznym nośnikiem informacji o firmie.

Ulotki i ich formaty

Wszystkie drukarnie internetowe potwierdzają, że najczęściej zamawianymi formatami ulotek są A5 i A6. Jednak w ofercie znajdują się także jeszcze mniejsze ulotki, takie jak A7, oraz pełna gama większych rozmiarów: do A4 i A3, a także nietypowa ulotka pionowa DL.

Ulotki składane

W przypadku ulotek składanych masz jeszcze większy wybór. Drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Łodzi oferuje swoim klientom wiele opcji druku takich ulotek! Najczęstszym powodem zamawiania tych ulotek jest fakt, że nie są one przeznaczone do rozdawania na ulicy. Spełniają one różne funkcje i pomagają firmom obniżyć koszty. Na przykład ulotka A4 w trzech rozkładówkach może funkcjonować jako dość duży katalog produktów. Foldery DL 5-stronicowe mogą być wykorzystywane do różnych celów, np. foldery DL 5-stronicowe znalazły zastosowanie jako menu w restauracyjnych lub foldery A3 3C można wykorzystać do zaproszeń. Szczególne wrażenie robi ulotka mapa czy potrójna ulotka kwadratowa ‒ falcowana w 3Z.

Jaki papier na ulotki?

Najpopularniejsze papiery do zamawiania druku ulotek to kreda 130g i kreda 170g, matowe i błyszczące. Te wielkości gramatury są wystarczające, aby ulotki dobrze wyglądały. W przypadku projektów, które muszą wyróżniać się jakością, można zastosować grubsze podłoża, takie jak kreda 250 g, kreda 300 g i kreda 350 g; tańszą alternatywą jest ekologiczny papier z surowców wtórnych.

Jeśli priorytetem jest ekonomia, to można znaleźć tańsze rozwiązania niż ulotki z wykorzystaniem tradycyjnych matowych podłoży kredowych 130 g. Papier kredowy na ulotki też może mieć 90g. Drukarnia offsetowa Bojar-Druk w Łodzi oferuje również papier zwykły offsetowy 90g jako papier, na którym można drukować ulotki.

Uszlachetnianie

Z reguły ulotki nie są produktem luksusowym, więc wybór wykończenia jest pomiędzy folią błyszczącą a matową po obu stronach. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które może przedłużyć żywotność ulotki i zapewnić pewną odporność na warunki atmosferyczne.

Dla czego druk ulotki?

Ulotki drukowane są nadal bardzo popularne. Niewątpliwą zaletą jest niski koszt druku i dystrybucji. Jednak trzeba też zwrócić uwagę na wizualny aspekt ulotki. To, czy przyciąga uwagę, zadecyduje o jej wpływie na potencjalnych klientów. Wydrukowane ulotki przez drukarnię offsetową Bojar-Druk w Łodzi pomogą w podniesieni rangi Twojej firmy i przekazania jak największej ilości treści w łatwym do zrozumienia formacie. Kolorowa ulotka drukowana z wartościową treścią i elementami graficznymi powinna pasować do ogólnego stylu wizualnego firmy.

Zalety ulotki reklamowej

Czy to w Łodzi, czy w innym miejscu w Polsce, ulotki z nadrukiem zapewniają łatwe dotarcie do potencjalnych klientów w okolicy. Odpowiednia dystrybucja ulotek z nadrukiem gwarantuje szybką reakcję i przyciągnięcie klientów. Z tego powodu restauracje, kawiarnie, lodziarnie, pizzerie i inne lokale gastronomiczne, firmy kosmetyczne i turystyczne, hotele i pensjonaty aktywnie korzystają z ulotek drukowanych. Ulotki można rozdawać na ulicach i wkładać w ręce potencjalnych klientów, a także rozdawać w miejscach uczęszczanych przez klientów. Należy zauważyć, że ulotki z nadrukiem są wykorzystywane nie tylko do reklamy, ale także do promowania treści społecznych. Drukowanie ulotek z drukarnią offsetową Bojar-Druk w Łodzi to prosty, szybki i niedrogi sposób na przyciągnięcie uwagi Twoich klientów.

Chcesz wiedzieć, że Twoi docelowi klienci na pewno zobaczą Twoją wiadomość?

Nasza drukarnia offsetowa oferuje druk ulotek dla tych, którzy wymagają elastycznego zakresu rozmiarów i ilości.

W drukarni offsetowej Bojar-Druk w Łodzi, możemy wydrukować ulotki techniką druku offsetowego z zastosowaniem procesów introligatorskich: cięcia, perforowania czy składania.

Dystrybucja ulotek daje Ci pełną kontrolę nad tym, gdzie się reklamujesz i kim są Twoi docelowi konsumenci. Dystrybucja ulotek jest opłacalną metodą marketingową odpowiednią dla wszystkich rodzajów firm.

Drukarnia offsetowa Bojar-druk w Łodzi przez cały czas służy swoim klientom fachową poradą, w branży poligraficznej.

Bez względu na twoje zapytanie lub trudność zadania, wierzymy, że nasza obsługa klienta zapewni Ci satysfakcję, której szukasz. Zadzwoń do nas w dowolnym momencie w godzinach pracy naszego biura, a my niezależnie od lokalizacji dostarczymy wydrukowane przez nas ulotki do klientów nie tylko w Łodzi, ale w całej Polsce.

Skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość e-mail na nasz adres: biuro@bojar-druk.eu. Możesz też skorzystać z formularza znajdującego się na naszej stronie Kontakt.

Cieszymy się na współpracę z Państwem.